Gramy razem z WOŚP podczas 30 finału.

Dla Spółdzielczego Domu Kultury “Kopernik” w Legnicy przekazaliśmy na licytacje 2 zestawy winiarskie z produktami z bezpośredniego importu, wraz z 2 voucherami na zakupy w kwocie każdy po 200 zł.

Zestaw nr 1 zawiera wino z Hiszpanii w regionu RUEDA DO. To verdejo fermentowane w barrique z rocznym limitem produkcji w roczniku 2016 w ilościach 3620 butelek. Wino z dojrzałymi owocami brzoskwini i wyraźnie egzotycznymi nutami. Beczka łagodna, dodająca delikatnej nuty wanilii, z przewaga mango i żółtego melona. Do tego jest oliwa z oliwek Extra Virgin z Portugalii z regionu Tejo. Oliwa łagodna, owocowa, o niskiej zawartości kwasowości.

Zestaw nr 2 składa się z: butelki Lion’s Pride Reserve 2013 Stellenbosch z RPA. Cuvee 3 szczepów: cabernet sauvignon, merlot i syrah. Wino mocno owocowe, z nutami konfiturowymi, dobrej budowy, garbnik dobrze wygładzony. Charakter i owocowość wina dominują nad subtelna nuta beczki. Cos dla miłośników wina z Nowego Świata. Do tego dołożona jest także oliwa z oliwek Extra Virgin z Portugalii z regionu Tejo.

Zapraszamy na licytacje w niedziele już 30 stycznia do Legnicy. Więcej informacji poniżej.

SDK Kopernik zaprasza do wspólnego grania i kwestowania na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Czekają na Was występy wokalne, taneczne, pokazy Teatru Avatar oraz Akademii AIKIDO KOBAYASHI. Już o godzinie 14.00 trochę hałasu narobią motocykliści z Moto Legnica a swoją kondycję będzie można sprawdzić w specjalnie przygotowanej przez „Vita Plus” Strefie zdrowia. Lubiących ruch na świeżym powietrzu zachęcamy do zabrania kijów do Nordic Walking, bo o godz. 14:30 będzie czekała na Was instruktorka Ola. Dla najmłodszych mamy przygotowaną Strefę kids, gdzie będzie można własnoręcznie wykonać m.in. serce WOŚP-owe.

Na finał, o godzinie 16:00 zagra zespół The Cover Band, który zaprezentuje, pierwszy raz na scenie Kopernika, same przeboje rockowe! Warto się dobrze przygotować, ponieważ podczas koncertu będzie można wylicytować piosenkę z dedykacją dla dowolnej osoby.

W trakcie całego Finału na licytacje trafi wiele ciekawych  przedmiotów i voucherów – zestawy książek, zestawy win i vouchery od Era Wina, koszulki i gadżety WOŚP, koszulki i parasole LSM, antologia sztuk napisanych dla Teatru w Legnicy,  obrazy Grupy Artystycznej „Ale Plama”, rysunki dzieci z sekcji plastycznej w SDK „Kopernik”, koszulka Miedzi Legnica z podpisami zawodników, bilety do kina Helios, vouchery na sesję couchingową, na sesję jogi twarzy, indywidualną lekcję tańca towarzyskiego, wizytę w komorze hiperbarycznej, karnety na zajęcia w pracowni ceramicznej i wiele innych.

Gramy razem, bo możemy więcej! 

30 Finał WOŚP. Spółdzielczy Dom Kultury “Kopernik”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *