Nasza Historia

„Prawdziwe wina” to strona na której prezentujemy produkty, akcesoria i usługi winiarskie wysokiej jakości – w tym znaczeniu używamy słowo „PRAWDZIWE”.

Dla Nas “Prawdziwe” to także produkty organiczne, uwzgledniające wszystkie nurty produkcji biologicznej. W przypadku tych win trzeba umieć odróżnić tą “inność” powiększającą jakość wina, od błędu winnego, wynikające przeważnie z trudności uprawy biologicznej i niewiedzy winifikacyjnej.

Rozpoczynając od pasji do wina, zdobywając w Europie wykształcenie zawodowe dla winifikacji, dochodzimy do momentu, w którym skupiamy się na wyborze “najsmaczniejszych, najprawdziwszych” win u producentów na całym świecie.

Ponad 15-letnie obcowanie ze światem winiarskim i dzięki temu zdobyta wiedza winiarska (sommelierska, enologiczna) umożliwiają Nam dokonanie optymalnego wyboru win do naszej oferty. Znajdziemy w niej wina urozmaicone stylowo (pochodzące ze wszelkich zakątków świata), na różnym poziomie cenowym, ale zawsze smaczne, wyjątkowe w swojej klasie.

Na rynku jest wiele win słabych, nie wartych swojej ceny, co wypacza obraz „prawdziwego wina” i destrukcyjnie działa dla osób poszukujących w tych produktach czegoś więcej niż „alkoholu” – wyjątkowego balansu smakowego, frajdy sensorycznej, materii kojarzącej się z miejscem ich wytworzenia.

Dlatego „Drogi Kliencie” korzystając z Naszej oferty masz gwarantowaną „prawdziwość” – jakość.

Obecnie w Naszym portfolio mamy około 200 indeksów wina. Oferta stale poszerzana jest o nowe kraje i pożądane apelacje winiarskie. Naszym celem jest stworzenie takiej oferty, aby Każdy znalazł coś dla siebie.

JEŻELI OBCOWAĆ Z WINEM TO TYLKO Z TAKIM, KTÓRE NIE POWSTAŁO Z PRZYPADKU, ZAŚ JEGO SMAK KRYJE W SOBIE BOGACTWO TERROIR, ORAZ UMIEJĘTNOŚCI I PASJĘ WINIARZA. Motto ``Prawdziwe Wina``